FAQ

Jak zamówić i jak wygląda pomiar?

Zacznijmy od tego, że każdy pomiar u nas jest niezobowiązujący. Czemu tak? Ponieważ jesteśmy przekonani, że i tak z nami zostaniecie :) Zapewnimy każdemu klientowi najlepszą dla niego ofertę.

Dzwonimy pod numer 509 818 571 lub wysyłamy maila na biuro@sasin-rolety.pl

Po wyznaczeniu dogodnego terminu spotkania przyjedzie do was nasz monter. Dokona pomiaru i doradzi najlepsze rozwiązanie. Następnie będziecie mogli zapoznać się z naszymi katalogami materiałów. Gdy już wybierzecie odpowiedni na jego podstawie i dokonanego pomiaru przygotujemy wycenę zamówienia. Po zaakceptowaniu przystępujemy do realizacji.

Dokąd najdalej dojeżdżamy na pomiar?

Na chwilę obecną standardowy obszar, gdzie dojeżdżamy to około 40km od Nowego dworu mazowieckiego w każdą stronę. Zawsze możesz do nas zadzwonić i porozmawiać w sprawie dalszego dojazdu, coś wymyślimy na pewno.

Czy mogę przyjechać osobiście do was?

Obecnie posiadamy halę produkcyjną w Nowym Dworze Mazowieckiem. Do naszych klientów dojeżdżamy sami. Od czasu rozpoczęcia pandemii nie prowadzimy spotkań z klientami w naszym biurze.

Ale... dlaczego?

Spotykamy się u klienta dlatego między innymi, żeby klient mógł obejrzeć materiały i dobrać odpowiednio do swojego wnętrza. Na odległość jest to utrudnione :)

Na jakie godziny mogę się umówić na pomiar?

Godziny, w których odbywają się pomiary to 10:00 do 17:30. Ostatni klient jest zapisywany na godzinę 17:30.

Godzina podana przez biuro jest godziną orientacyjną i dopuszcza w nagłych wypadkach opóźnienie.

Jak dokonać samodzielnego pomiaru?

W takim wypadku należy do nas napisać na adres biuro@sasin-rolety.pl z informacją o takiej sytuacji. Otrzymacie od nas całą pomoc wraz z instrukcjami, żeby dokonać tego jak najdokładniej.

W celu dokonania orientacyjnego pomiaru możecie posiłkować się przedstawionym przez nas schematem pomiaru. Znajdziecie go TU

UWAGA: Nie bierzemy odpowiedzialności za samodzielne wymiarowanie klientów.

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Czas realizacji jest uzależniony od kilku czynników. Przede wszystkim od sezonu. W czasie zimowym czas realizacji jest krótszy niż w sezonie letnim. Dodatkowo rodzaj wybranej osłony również ma duże znaczenie. Im bardziej skomplikowane zamówienie tym czas może się wydłużyć. Zawsze staramy się wykonywać zamówienia w jak najkrótszym czasie. Wszystkie zmiany czasu realizacji będą pojawiały się w aktualnościach. Jak tylko zamówienie jest gotowe, biuro dzwoni do was i umawiamy się na montaż.

Chce wymienić sam materiał lub siatkę w moskitierze

Owszem jest taka możliwość. Najwygodniej, jeśli macie taką możliwość to przywieźć do nas na produkcję. Przyśpieszy to cały proces. W przypadku braku takiej możliwości dojedziemy i zabierzemy towar do wymiany.

Jak mogę zapłacić i czy otrzymam fakturę?

Oczywiście. Płatności możesz dokonać za pomocą gotówki lub przelewem. Po wykonaniu zlecenia zawsze prosimy o dane, na jakie mamy wystawić fakturę. Możesz przekazać je monterowi zaraz po montażu lub wysłać je na adres biuro@sasin-rolety.pl

Czy mogę sam zamontować towar?

Jeśli tylko masz taką ochotę to tak :) jednak wtedy nie możemy dać Ci gwarancji co do montażu.

Jak mogę sam odebrać towar

Towar możesz odebrać z naszej firmy, po wcześniejszym umówieniu. Adres siedziby jest w zakładce kontakt.

Czy montujemy w niedzielę, wigilię, święta, po 22:00 i w czasie klęski żywiołowej?

Tak, takie pytania też się pojawiają :))) Odpowiadamy... nie, nie pracujemy w ww. przypadkach. Chyba, że stawka plus 50000% ;) (to oczywiście żart)

Chcę zgłosić reklamację lub zamówić serwis do naprawy waszych osłon

Jak najbardziej. W naszej firmie klient jest najważniejszy. Reklamacje przyjmujemy bez tłumaczenia. Jeśli wynika ona z naszej winy, będzie rozpatrywana z automatu. Do klienta wysyłamy montera, który naprawia usterkę. Klient nie ponosi wtedy żadnych opłat z tytułu naprawy, dojazdu do klienta.

Jeśli natomiast twój produkt jest już po gwarancji lub został przypadkowo uszkodzony, możesz głosić na taką sprawę. Prowadzimy serwis pogwarancyjny naszych produktów.

"Trudne sprawy"... czyli wkurzyliście mnie i chcę wam wystawić negatywna opinię.

Pamiętajmy, że jesteśmy tylko ludźmi, którzy też mogą się pomylić. Mimo starań o najwyższą jakość obsługi macie prawo do niezadowolenia. Jeśli taka sytuacja nastąpi, zamiast od razu wystawiać nam negatywną opinię daj nam szansę, żeby naprawić zaistniałą sytuację. Napisz, zadzwoń, 99% spraw naszych klientów naprawdę da się rozwiązać, żeby każda ze stron była zadowolona.

Traktujmy innych tak jak sami chcielibyśmy być potraktowani.

Zrobimy co w naszej mocy, aby sprawa znalazła szczęśliwy finał.