Opinie

"Takiej obsługi życzę każdemu! Pan Rafał bardzo pomocny, profesjonalny a do tego mega sympatyczny i bezproblemowy:) Świetny kontakt z biurem,ogromny wybór tkanin, rozwiązań i bardzo atrakcyjne ceny. Firmę J.R. Sasin Systemy Osłonowe polecę z czystym sumieniem!👌"Marzena

"Z usług firmy J.R. Sasin korzystałem już trzykrotnie i za każdym razem byłem obsłużony szybko i sprawnie. Bardzo polecam szczególnie tym którzy nie mają czasu jeździć do punktów sprzedaży w poszukiwaniu odpowiednich rolet do swojego domu. Pan Rafał przyjeżdża do klienta z bardzo dużą ilością próbników rolet i innych osłon na okna, a przy tym nie pobiera opłat za przyjazd. Po pomiarze montaż odbył się już po tygodniu. Polecam !!!"

Martin

"Polecam wszystkim! W firmie J.R.Sasin-Systemy Osłonowe zamówiliśmy rolety i moskitiery do całego domu. Wybór padł na rolety plisowane na dole plus moskitiery a na piętrze rolety typu blackout i moskitiery w kilku oknach. Zarówno jedne jak i drugie wyglądają fenomenalnie. Realizacja była sprawna i szybka, montaż dokładny. Pan Rafał który przyjmował i realizował naszą inwestycję świetnie zna się na swoim fachu, potrafi doradzić lub wybić z głowy jakieś niepraktyczne rozwiązania za co bardzo dziękujemy. Kontakt z biurem, płatność, faktury wszystko bez problemu, szybko i sprawnie. Cena bardzo atrakcyjna i czas realizacji zaskakująco szybki jak na dzisiejsze warunki. Polecam bardzo"

Kozlowp5